Informatie – Lesrooster

Lesrooster (vanaf september 2017)

Ma 16.15 – 18.30 Selectie turnen Kunstenaer Verplichte oefenstof
  17.30 – 19.30 Selectie turnen Sporthal Panningen Bovenbouw
19.00 – 20.00 Seniorgym dames Spiegelaer
20.00 – 21.00 Seniorgym dames Spiegelaer
21.00 – 22.30 Heren volleybal Spiegelaer
Di 17.00 – 19.00 Selectie C Sporthal Panningen Geboren in 2009 of eerder
  18.00 – 20.00 Selectie turnen Kunstenaer Bovenbouw
  18.30 – 20.30 ABjazz16 Spiegelaer
Wo 15.30 – 17.30 Selectie turnen Kunstenaer Pre pre instappers
17.30 – 19.30 Selectie turnen Kunstenaer Pupil D2 turnsters en alle Instap D2 turnsters
16.00 – 18.15 Selectie turnen Sporthal Panningen N-niveau, instap D1/N2, pupil 1D1
18.10- 20.15 Selectie turnen Sporthal Panningen Pupil 2 D-niveau, Jeugd 1 D-niveau (die niet dansen)
16.00 -17.00 Kids dans Spiegelaer
  19.10 – 20.15 Swing & Sweat Spiegelaer
  19.00 – 20.00 ABtech16, ABtech19 en ABtech20+ Sporthal Panningen
20.15 – 21.15 Seniorgym dames Spiegelaer
Do 16.00 – 17.00 Selectie C Kunstenaer Geboren in 2010,2011 of 2012
  18.00 – 20.00 Selectie turnen Kunstenaer Alle bovenbouw 3e training
  18.30 – 20.00 C1jazz13 Spiegelaer
20.00 – 21.00 Aerobics Spiegelaer
20.30 – 21.45 Seniorgym dames Spiegelaer
21.15- 21.45 Seniorgym heren Kunstenaer
21.45 – 22.30 Seniorgym heren Spiegelaer
Vr 16.15 – 18.15 Selectie turnen Kunstenaer Junioren
18.15 – 20.15 Selectie turnen Kunstenaer Senioren
20.15 –21.15 Turnen dames senior Kunstenaer
? CBtech13 Sporthal Panningen
Za 08.30 – 09.15 Gymkids 2-3 jaar Spiegelaer
09.15 – 10.00 Gymkids 3-4 jaar Spiegelaer
10.00- 10.45 Gymkids 4-5 jaar Spiegelaer
09.00 – 11.00 Selectie turnen Kunstenaer Pre-pre-instap
09.00 – 11.00 Selectie turnen Sporthal Panningen Instappers D2
10.00 –12.00 Selectie turnen Kunstenaer Pre-instap
10.00 –12.00 Selectie turnen Sporthal Panningen Instappers D1 en N2
11.45-13.45 Selectie  turnen Sporthal Panningen Jeugd 1 en Jeugd 2 en Linda
12.00 –14.00 Selectie turnen Kunstenaer Pupillen 1 en 2
Za 11.00 -13.00 Bjazz13 Spiegelaer
  13.00 -14.00 Djazz9 Spiegelaer
  14.00 -15.30 C2jazz13 Spiegelaer
  15.30 -17.30 ABjazz19 Spiegelaer
  17.30 -19.30 ABjazz20+ Spiegelaer